+370 639 92 414    info@solja.lt

Paslaugos

Jeigu Jums reikalinga techninė konsultacija ar domina mūsų produktai, susisiekite su mumis tel. +370 639 92414 arba rašykite mums info@solja.lt ; sandra@solja.lt 

Inžinerinės paslaugos: Produkto dizainas, Kompiuterinis modeliavimas, Patikra, Bandymai, Vibracijos tyrimai ir Virpesių analizė

Produkto Dizainas ir Kompiuterinis modeliavimas

Mūsų kvalifikuotų ir patyrusių inžinierių komanda naudoja moderniausią  kompiuterinio modeliavimo programinę įrangą, ir gali rasti optimaliausią sprendimą Jūsų problemai. Naudojant naujausią kompiuterinio modeliavimo programinę įrangą, mes galime suprojektuoti Jums ir išbandyti naujus produktus, pasiūlyti tinkamiausius vibro slopintuvus jūsų poreikiams.

product-design
computer-modelling

Vibracijos tyrimai ir Virpesių analizė

Turėdami plačias produktų testavimo galimybes, galime užtikrinti, kad  kiekvienas mūsų produktas atitinka aukštus reikalavimus bei standartus. Tai ir mechaniniai produktų bandymai, gumos savybių analizė, produktų veikimo savybės.

product-verification
product-testing

Produkto Patikra ir Testavimas

Su aukščiausios klasės vibracijos analizės įranga mūsų kvalifikuoti ir patyrę inžinieriai gali pasiūlyti savo klientams pilną, išsamų vibracijos tyrimą. Gavus reikiamus duomenis iš Jūsų, galime pateikti išsamią ataskaitą bei parinkti tinkamus vibro slopintuvus.

vibration-surveys
frequency-analisis