Paslaugos

Inžinerinės paslaugos

Produkto dizainas ir kompiuterinis modeliavimas, vibracijos tyrimai ir virpesių analizė, produkto patikra ir testavimas

Mes ne tik parduodame produktus, bet ir teikiame įvairias inžinerines paslaugas: produkto dizainas, kompiuterinis modeliavimas, patikra, bandymai, vibracijos tyrimai ir virpesių analizė.
Jeigu Jums reikalinga techninė konsultacija ar domina mūsų produktai, susisiekite su mumis tel. nr.

Produkto dizainas ir kompiuterinis modeliavimas

Mūsų kvalifikuotų ir patyrusių inžinierių komanda naudoja moderniausią kompiuterinio modeliavimo programinę įrangą, ir gali rasti optimaliausią sprendimą Jūsų problemai.

Naudojant naujausią kompiuterinio modeliavimo programinę įrangą, mes galime suprojektuoti Jums ir išbandyti naujus produktus, pasiūlyti tinkamiausius vibro slopintuvus jūsų poreikiams.

Vibracijos tyrimai ir virpesių analizė

Turėdami plačias produktų testavimo galimybes, galime užtikrinti, kad kiekvienas mūsų produktas atitinka aukštus reikalavimus bei standartus. Tai ir mechaniniai produktų bandymai, gumos savybių analizė, produktų veikimo savybės.

Produkto patikra ir testavimas

Su aukščiausios klasės vibracijos analizės įranga mūsų kvalifikuoti ir patyrę inžinieriai gali pasiūlyti savo klientams pilną, išsamų vibracijos tyrimą. Gavus reikiamus duomenis iš Jūsų, galime pateikti išsamią ataskaitą bei parinkti tinkamus vibro slopintuvus.

Nežinote ko Jums tiksliai reikia? Užpildykite mūsų kontaktų formą ir mes Jums padėsime!

Taip pat projektuojame ir gaminame nestandartinius SBR, NBR, EPDM gumos, silikono, nitrilo, neopreno, PVC gaminius, įvairias silikono žarnas pagal kliento poreikius

D.U.K

  • Sumažinama vibracija, perduodama į aplinkines konstrukcijas;
  • Saugoma trapi įrangą nuo išorinių vibracijos šaltinių;
  • Pagerinamas įrangos eksploatavimo laikas;
  • Sumažinami įrangos gedimai;
  • Apsaugomas įrangos operatorius;
  • Sumažinamas triukšmas;

Galite pasinaudoti montavimo pasirinkimo vadovu arba paskambinti mums ir mūsų komanda jums patars.

Mūsų antivibraciniai produktai tinka įvairiems įrengimams. Keli iš jų yra: oro kondicionavimo įrenginiai, tankintuvai, svėrimo įranga, išmetimo įrenginiai, ventiliatoriai ir varikliai, generatoriai, laivų varikliai, benzininiai varikliai, siurblių agregatai, vibraciniai stalai ir pakabos sistemos

Labai svarbu pasirinkti tinkamą vibracinį laikiklį, nes pasirinkus netinkamai, tai gali turėti neigiamą poveikį įrangai. Jei nesate tikri, susisiekite su mumis ir mes Jums patarsime. 

  • Vibracijos tyrimai ir virpesių analizė
  • Produkto dizainas ir kompiuterinis modeliavimas
  • Produkto patikra ir testavimas